نبض الشارع: حصاد عام 2016 مع أحمد نجيب Stáhnout

Odeslat svým přátelům
Přidat
  • Dec 18, 2016

  • تاريخ بث الحلقة: 17 ديسمبر 2016 بنسمع صوتكم اللي كنتوا فاكرين انه مش مسموع بنسلط الضوء على المصري البسيط اللي قصتة ضاعت وسط الزحمة هنحكي قصصكم للكل عشان نبض الشارع هو حكايات من قلب الشارع تابعونا كل يوم سبت و مواضيع هنناقشها معاكوا الساعة 11 م. بتوقيت القاهرة على قناة الحرة فران مايرز : منتجة تنفيذية إدريس سقاط : منتج تنفيذي كريم حنفي: منتج نبض الشارع..فريق عمل من المحترفين..يجوبون مصر من اقصاها الى اقصاها..يقدمون كل ما يهم المواطن المصرى..وما يدور فى فكرة..آلامه..وآماله بكل حرية وجراءة وتشويق..يعتمدون فى ذلك على اس تابعونا كل يوم سبت و مواضيع هنناقشها معاكوا الساعة 11 م. بتوقيت القاهرة على قناة الحرة Subscribe to our channel: http://bit.ly/ZTDMEB Like our Facebook page: http://on.fb.me/1xz0QmV Follow us on Twitter: http://bit.ly/1vcnTpD Google+: http://bit.ly/1uRtG2l Website: http://arbne.ws/1s3aGf0 Recent videos: http://bit.ly/1s3aPPr Weekly series from the streets to the most rural villages of Cairo. A unique look at the most important social and cultural issues in Egypt. برنامج يرصد نبض الشارع المصري ومشاكله اليومية SUBSCRIBE تابعونا Alhurra News http://arbne.ws/alhurra الحرة Alhurra Iraq http://arbne.ws/alhurrairaq الحرة عراق Alyoum http://arbne.ws/alyoum اليوم Free Hour http://arbne.ws/freehour ساعة حرة Street Pulse http://arbne.ws/streetpulse نبض الشارع Eye on Democracy http://arbne.ws/eyeondemocracy عين على الديموقراطية Special Report http://arbne.ws/specialreport تقرير خاص Stories With Akram http://arbne.ws/hekayat حكايات مع اكرم خزام Gulf Talks http://arbne.ws/gulftalks حديث الخليج Hunna http://arbne.ws/hunna هن iTech http://arbne.ws/itech All Directions http://arbne.ws/alldirections الجهات الأربع Inside Washington http://arbne.ws/insidewashington داخل واشنطن Hiwar Cairo http://arbne.ws/hiwarcairo حوار القاهرة Hiwar Khass Iraq http://arbne.ws/hiwarkhassiraq حوار خاص - العراق Thirty Minutes http://arbne.ws/30minutes ثلاثون دقيقة In Iraqi http://arbne.ws/iniraqi بالعراقي Eighth Column http://arbne.ws/eighthcolumn العمود الثامن Talk of Two Rivers http://arbne.ws/tworivers حديث النهرين Doors http://arbne.ws/doors أبواب Economy Week http://arbne.ws/economyweek الاسبوع الإقتصادي Final Edition http://arbne.ws/final الطبعة الأخيرة Seven Days http://arbne.ws/7days ٧أيام

Komentáře