Shyhrete Behluli - Fustani i zi (2020) Stáhnout

Odeslat svým přátelům
Přidat
 • 10 janv. 2020

 • Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Teksti & Muzika: Avni Qaili Orkestrimi: Krist Pasha Follow VizioniLibonia on… FB: https://smarturl.it/VizioniLiboniaFB IG: https://smarturl.it/VizioniLiboniaIG Subscribe: https://smarturl.it/VizioniLiboniaSub © & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved

Komentáře

 • Fatjon Guzina
  Fatjon Guzina il y a 1 mois

  Shyhrete Beluli e pa arritshme, 1sh 👏🏼👏🏼👏🏼❤

 • sheni .z
  sheni .z il y a 9 mois

  SE PARI DESHA TET UROJ DITLINDJEN I BEFSH EDHE 100 PRAN FAMILJES TENDE QE TE DUAN DHE I DO DHE TE UROJ QE BURMI I KENGEVE TE TUA DHE ZERI YT KURR MOS TE SHTERREN GJITHMON LE TE LIGJEROJ KENGA JOTE SA TE JET JETA LEGEND E KENGES NEDR VITE KERKUSH SI TI

 • Luqja gashi
  Luqja gashi il y a 8 mois

  Kenga po thuja e njejt me kengen e lorit 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Lulzime Melani
  Lulzime Melani il y a 9 mois (modifié)

  Te pershendes nga zembra💖 na kenaqe me kenget te tua ( je 1 smundet te behen 2 kure ) ♥️🇦🇱🤣

 • qendrim Krasniqi
  qendrim Krasniqi il y a 8 mois

  ❤️❤️👍👍👍

 • Gylfidan Nimanaj
  Gylfidan Nimanaj il y a 7 mois

  😀❤😀💕

 • Florije Baruti
  Florije Baruti il y a 9 mois

  OJ SHYRET OJ SHERBET ..MIRE KA THON BESIM DINA ..TE LUMTE BERZO MOS U PLAKSHE KURRE

 • Elbas Ani
  Elbas Ani il y a 9 mois

  Urime mbretresh ditlindja igzofsh 💯tjera te lumtura 🎂ti je mretresha e kanges shipe URIME🌟🌟🌟🌟

 • Ibrahim Ramadani
  Ibrahim Ramadani il y a 9 mois

  Bukuroshe si gjithehere me zerin e ambel si sheqer po qet pi goje Allahu rujt

 • Josely Rohner
  Josely Rohner il y a 8 mois

  Faleminderit uroj gijhtë ta mirat nejt shum mir edhe prinescha jem talentin shendet te mira pershëndetje lumtur shqiptare 😀🤗🤗😘😘🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱

 • Eezanaa Erzanaa
  Eezanaa Erzanaa il y a 9 mois

  Ylli i kosves je 👌

 • No Named
  No Named il y a 9 mois (modifié)

  Fustani i zi

 • Valjeta Lukaj
  Valjeta Lukaj il y a 9 mois

  Te kendoft zemra gjithmon 😍😘

 • Vlora Krasnici
  Vlora Krasnici il y a 9 mois

  O bre ni shyrete esht qe tknaq me zerin esaj te embel bravo 🥰😘💫

 • Shkelzen Qerolli
  Shkelzen Qerolli il y a 9 mois

  Je yll muzike mbretnesh

 • Elma Aliu
  Elma Aliu il y a 9 mois

  Urime diëlindja ❤ ishalla edhe shumë tjera bashk me familjen! 🎂🥂💖🎊🎉🎁🌟

 • Berisha Blerim
  Berisha Blerim il y a 9 mois

  Legjenda jon

 • Dizene Keraj
  Dizene Keraj il y a 8 mois

  te lumt shyret😍😍😍😍😍💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Diedra Qollaku
  Diedra Qollaku il y a 9 mois

  O te lumt shyret me ket keng shum te mir je ylli I kenges ❤️

 • MURSEL Murseli
  MURSEL Murseli il y a 9 mois

  Bukur